МОЯ МАЙБУТНЯ ПРОФЕСІЯ АБО ГРИБНЕ ДИВО У ПІДВАЛІ

Професійне самовизначення – це процес, який можна розглядати під різними кутами зору. По-перше, завдання, які суспільство ставить перед формуванням особистості і які ця особистість повинна послідовно вирішувати упродовж певного часу. По-друге, як процес поступового прийняття рішень, за допомогою яких індивід формує баланс між своїми перевагами і схильностями, з одного боку, і потребами існуючої системи суспільного розподілу праці – з іншого. По-третє, як процес формування індивідуального стилю життя, часиною якого є професійна діяльність.

Вибір майбутньої професії – нелегка справа. Наші учні вже задумалися над цим.

03 травня 2018 року учні 9-А класу КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» разом із класним керівником Татаренко О.В. відвідали підприємство, де вирощують гриби. Олександр Пінчук, власник грибниць, дуже доступно і цікаво розповів учням про свою професію.

Діти побували у різних залах, де поетапно побачили процес вирощування печериць. Вони із захопленням спостерігали як на їхніх очах сіються, зароджуються і підростають маленькі грибочки із чорної землі.

Учні зрозуміли, що для цього треба дуже багато сили і терпіння, праці і любові до своєї справи.

Екскурсія стала початком співпраці між підприємцем і дітьми. О.Пінчук пообіцяв опікуватися нашими вихованцями і, при потребі, поділитися своїм досвідом і знаннями з даної професії.