МОЯ МАЙБУТНЯ ПРОФЕСІЯ АБО ГРИБНЕ ДИВО У ПІДВАЛІ

Професійне самовизначення – це процес, який можна розглядати під різними кутами зору. По-перше, завдання, які суспільство ставить перед формуванням особистості і які ця особистість повинна послідовно вирішувати упродовж певного часу. По-друге, як процес поступового прийняття рішень, за допомогою яких індивід формує баланс між своїми перевагами і схильностями, з одного боку, і потребами існуючої системи суспільного розподілу праці – з іншого. По-третє, як процес формування індивідуального стилю життя, часиною якого є професійна діяльність.

Вибір майбутньої професії – нелегка справа. Наші учні вже задумалися над цим.

03 травня 2018 року учні 9-А класу КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» разом із класним керівником Татаренко О.В. відвідали підприємство, де вирощують гриби. Олександр Пінчук, власник грибниць, дуже доступно і цікаво розповів учням про свою професію.

Діти побували у різних залах, де поетапно побачили процес вирощування печериць. Вони із захопленням спостерігали як на їхніх очах сіються, зароджуються і підростають маленькі грибочки із чорної землі.

Учні зрозуміли, що для цього треба дуже багато сили і терпіння, праці і любові до своєї справи.

Екскурсія стала початком співпраці між підприємцем і дітьми. О.Пінчук пообіцяв опікуватися нашими вихованцями і, при потребі, поділитися своїм досвідом і знаннями з даної професії.

Нещодавні пости
Архів

© 2017 КЗ КОР "Боярська СЗОШ І-ІІ ступенів"

Телефон: 

(04598) 3-55-97 

Пошта:

binternat@ukr.net

Наша адреса: вул. Перша Піщана, 1 

Києво-Святошинський р-н. м. Боярка

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now