ОХОРОНА ПРАЦІ – ВИСОКА КУЛЬТУРА СУСПІЛЬСТВА

May 7, 2018

Охорона життя і здоров’я працюючих має важливе соціальне значення, адже здоров’я людини - є національним багатством держави, оскільки безпосередньо впливає на працездатність, а відтак – на її добробут і подальший розвиток держави.

Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.

У цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.

В Україні цей День отримав назву «День охорони праці» і відзначається згідно до Указу Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня.

З 27 квітня по 03 травня 2018 року в КЗ КОР “Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбулася низка заходів до Міжнародного Дня охорони праці: конференція-семінар «Культура безпеки праці» для випускників школи, конкурс малюнка «Охорона праці очима дітей», виховні години по групах «Охорона праці – висока культура суспільства».

Головна мета проведення шкільних заходів - виховувати небайдужість до цінності свого життя і здоров'я, життя і здоров'я оточуючих; формувати високу культуру безпечної праці; виховання в підростаючого покоління поваги до свого здоров'я; виконання вимог законодавчих актів, правил безпеки при виконанні робіт; привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці; формування свідомої позиції молоді щодо значення і місця здорових та безпечних умов праці у різних аспектах. духовного, соціально-економічного, політичного та культурного життя суспільства.