СВЯТО БУКВАРЯ

April 27, 2018

Прощання з Букварем – свято, на якому найменші школярі прощаються зі своїм найпершим і головним підручником – Буквариком. Здається, тільки вчора прийшли до школи на перший дзвінок, а вже на поріг – останній. За цей невеличкий проміжок часу діти вивчили букви, стали самі читати казки, оповідання, вірші. Саме з Букваря починається цікавий шлях у світ знань. Ця чудова книжка ввела учнів підготовчого класу в таємничий світ літер, навчила читати, познайомила з новими словами. Скільки зусиль прикладено для того, щоб подолати цю першу сходинку – навчитися читати.

25 квітня 2018 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» пройшло таке довгождане Свято Букваря. Маленькі школярики разом зі своєю вчителькою Звірук Тетяною Миколаївною старанно вчили літери, читали, писали і ось, нарешті, перегорнули останню сторінку Букварика. На свято вони запросили батьків та вчителів. В актовому залі школи лунали вірші та веселі пісні про школу, рідний край.

Звучали на святі вітальні слова для винуватців свята  від директора школи Маріогло Зінаїди Іванівни. Раділи успіхам своїх дітей мами і тата, бабусі й дідусі, які завітали на свято. Адже цілий рік вони підтримували своїх школяриків, вчили долати нелегкі вершини науки і ніколи не відступати перед труднощами.

Свято закінчилось, та спогади про нього будуть з нами все життя. Гарної Вам мандрівки стежинами знань, маленькі школярі!

Прощавай, Букварику!
Наш найперший друже!