October 15, 2019

ГРА-КВЕСТ ДЛЯ ЮНИХ ПРИРОДООХОРОНЦІВ

April 27, 2018

Гра-квест для юних  природоохоронців

19 квітня 2018 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» вчитель географії та біології  Шевчук Вікторія Анатоліївна організувала та провела пригодницьку гру-квест для юних природоохоронців.

Цього дня діти мали нагоду весело провести час із однокласниками та друзями, ознайомитись з сучасними проблемами охорони природи в Україні, а також на мить стати дослідниками та слідопитами.

Квест проводили на території школи за наявності схеми місця заняття з нанесеними КП. Команди шукали раніше заховані загадки, ребуси та інші головоломки в такій послідовності, щоб, вирішуючи їх, учасники могли просуватися від одного КП до іншого, й так доти, поки не дійшли до фінішної точки квесту.

Виконання завдань на КП контролювали модератори. Такими модераторами у грі були судді на станціях етапів змагань, які  відмічали зароблену кількість балів учасниками в маршрутний лист квесту-гри.

За загальною кількістю балів перемогу отримала команда «Бджілки», а «Ноосфера» та «Зелені долоньки»  зайняли почесні друге та третє місця.

Це яскраве видовище емоційно згуртувало колектив, забезпечило набуття навичок командної роботи та почуття впевненості у власних силах. Гравці поглибили знання про глобальні екологічні проблеми людства та проблеми охорони природи в Україні та змогли отримати максимум задоволення.