November 24, 2019

ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

April 16, 2018

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Сьогодні на педагогічний колектив школи покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.

З метою збереження життя і здоров` я школярів з 10.04.  по  16.04. 2018 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів»  проведено «Тиждень знань з основ безпеки  життєдіяльності».

За цей час організовано ряд заходів:

- перевірено наявність журналів проведення інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності;

- перевірено наявність інструкцій, пам’яток з питань безпеки життєдіяльності і правил надання першої допомоги постраждалим від нещасних випадків;

- перевірено стан електричного обладнання приміщень та території, стан пожежних щитів, спортивного та медичного устаткування;

поповнено аптечку швидкої допомоги в медичному кабінеті ;

- підготовлено матеріали та оформлено стенди для батьків  за розділами:  «Дитина серед людей», «Дитина і вулиця», «Пожежна безпека», «Здоров’я дитини», «Дитина і природа»;

- оформлено та поповнено куточки «Безпека школяра»;

- практичним психологом та   шкільною медсестрою надано консультативну допомогу молодим спеціалістам;

- складено план проведення Тижня безпеки та ознайомлено з ним педагогів ;

-в шкільній бібліотеці було організовано тематичну виставку на допомогу вихователям.

Під час проведення тематичних днів для старшокласників відбулась конференція-семінар на тему «Сучасні проблеми безпеки життєдіяльності. Побутова хімія»; брейн-ринг «Надзвичайні ситуації та вихід з них»; змагання «Юний рятувальник»; вікторина «Правила безпечної поведінки».

Молодші школярі підготували виставку малюнків «Добрий і злий сірничок», «Це повинен знати кожен»; переглянули мультфільм «Правила поведінки в школі» та фільм «Мова вулиці»; в групах проведено виховні години на тему «Безпечна дорога в школу» і «Твоя безпека – це твоя уважність». Також серед молодших учнів проведено гру-практикум «Надання першої допомоги при травмуванні».

Для вихованців закладу проведена навчально-тренувальна евакуація на випадок пожежі.

Шкільна редколегія організувала конкурс листівок на тему «Молодь за здоровий спосіб життя».

Четвертим відділенням Державної пожежно-рятувальної служби міста Боярки проведено ознайомлення учнів нашої школи з пожежною технікою та пожежно-технічним обладнанням.

На шкільній лінійці було влаштовано нагородження переможців конкурсів, змагань, активних учасників шкільних заходів.

Метою проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності було поліпшення якості освітнього процесу  з питань особистої безпеки та захисту життя дітей; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед школярів; вироблення в учнів умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я.