Christ is Risen! Indeed He has Risen!

Весна - найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються із далеких країв птахи, зодягаються в зелень, квітнуть дерева, гаї перегукуються голосним пташиним співом. Саме на весну припадає найголовніше християнське свято – Пасха або Великдень. Це величне свято світлого Христового Воскресіння.

Перед Великоднем в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» діти підготували виставку малюнків на задану тему. До роботи долучилися усі члени шкільної громади. Також учні 9-А класу створили привітальну композицію «Christ is Risen! Indeed He has Risen!».

Христос Воскрес! Нехай яскраве світло цього великого свята осяє сьогодні весь світ, подарує надію, радість і щастя людям. І нехай сьогодні і завжди душа твоя іскриться вірою, помисли — добром, а серце — любов’ю.