ШЛЯХ ДО ПРОФЕСІЇ

April 5, 2018

Кожен з дитинства любить займатися улюбленою справою:  малювати, співати, складати конструктор, грати в футбол. І нерідко це впливає на вибір професії.

Педагоги КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» усіляко долучають вихованців закладу до участі в різних заходах, спрямованих на ознайомлення учнів з різноманітним світом професій.

3 квітня 2018 року учні 4-5 класів взяли участь у квесті «Шлях до професії». Школярам необхідно було пройти маршрут, на якому було 6 станцій. Наприклад, на станції «Професії інформатики» допитливі гравці продемонстрували наскільки добре вони знайомі зі світом інформаційних технологій. Етапи «Професії економіки», «Професії кулінарії», «Робітничі професії» дали можливість систематизувати знання учнів і спрямувати їх до правильного вибору.

Під час гри «АБВГДЕЙКА» дітвора показала високий рівень креативності, образного мислення. Розвинута пізнавальна діяльність учнів дала можливість якісно використати завдання цього конкурсу (піктограми, філворди). Після проходження маршруту команди склали «Азбуку країни професій», використовуючи отримані в ході гри знання.

Участь у квесті дала можливість   ознайомитися з багатим світом професій, звернути увагу підлітків на таке важливе проблемне питання, як вибір професії; допомогти обрати справу до душі, відповідно до своїх можливостей.

Впевнені, що знання, які були отримані під час квесту «Шлях до професії» дадуть можливість учням правильно вирішити проблему «Ким бути?»