October 15, 2019

ТИ ОСОБЛИВИЙ

April 5, 2018

Учні КЗ КОР “Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» нещодавно взяли участь у фестивалі, який проводила благодійна організація «Фест Добра».

Незважаючи на похмуру погоду, атмосфера свята була справді світлою та радісною для усіх, хто цього дня завітав до концертного залу університету КРОК, що в місті Києві. Адже тут пройшов фестиваль-конкурс «Ти Особливий».

«Надзвичайно приємно, що усі виступи линули від щирих дитячих сердець, у яких зароджуються зерна духовності», - зауважив організатор фестивалю – Юрій Лященко.

Глибоким духовним змістом були наповнені музичні твори, які виконували наші  дітки, вони зворушували серця глядачів і спонукали до роздумів над змістом людського життя, над суттю нашої християнської віри та незрадливою Божою любов’ю до кожного із нас. Не лишив нікого байдужим виступ Михайла Приходька, який виконав на баяні вальс «Під небом Парижу». А пісні наших дівчат про батьківську та материнську любов змусили глядачів зронити сльозу.

Завершили діти свій виступ піснею «Україна – це ти»», яку підхопили усі в залі. Наприкінці фестивалю кожен учасник отримав дипломи та подарунки.

Уся шкільна громада щиро радіє успіхам наших переможців: Михайла Приходька, Вікторії і Єлизавети Моргун та  Ліани Панченкової.