НЕПОВТОРНА ПОЕЗІЯ ЛІНИ КОСТЕНКО

April 2, 2018

Мудрими людьми мовлено, що нація не існує як така без носіїв величного творчого начала, без людей, які уособлюють совість, цвіт усього народу. Слава Богу, наш народ має таких творців. Ліна Костенко – визначна постать в українській культурі і займає достойне місце у міжнародній сучасній когорті поетів. Великий творчий набуток поетеси важко переоцінити. Ліна Костенко входить до невеликого кола тих митців, які завжди несли слово правди своєму народові.

20 березня 2018 року КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбулися літературні читання в 5-А та 7-А класах «Неповторна поезія Ліни Костенко»,  приурочені до Всесвітнього дня поезії, що відзначається 21 березня.

Вчителі української мови та літератури Гречуха Г.М. і Татаренко О.В. прививають вихованцям нашого закладу любов до сучасної поезії. Вони усіляко ознайомлюють учнів із сучасним літературним процесом, подають відомості про стан розвитку сучасної української поезії. Цього разу до уваги школярів було запропоновано декілька віршів Ліни Костенко: «Вже брами літа замикають осінь», «Горобець із білою бородою», «Сю ніч зорі чомусь колючі», «Здивовані квіти» та «Чародійне слово».

Твори Ліни Костенко розкривають проблему національного виховання дітей шкільного віку. Акцентують увагу на віршах, що формують почуття гордості за свою батьківщину, любові до українського краю, турботи про збереження краси рідної землі; розвивають почуття відповідальності за природу як національне багатство.