БУДЕМО ЩАСЛИВІ, СИЛЬНІ, ЗДОРОВІ

April 2, 2018

Будемо щасливі, сильні, здорові

В умовах, коли сучасні діти проводять більшість часу за комп’ютером або біля телевізора, особливо важливо прищеплювати дітям любов до рухливих ігор. Дітворі потрібно багато часу проводити на свіжому повітрі, але набагато корисніше і цікавіше грати на вулиці, а не просто бродити. Дорослим важливо навчити юне покоління грати і активно брати участь в забавах, адже колективні ігри зближують.

21 березня 2018 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбулися ігри на свіжому повітрі «Будемо щасливі, сильні, здорові».

Прогулянки на свіжому повітрі сприяють зміцненню здоров’я наших вихованців, удосконаленню основних рухових умінь та навичок. Активна рухова діяльність здійснюється під час занять з фізичної культури на свіжому повітрі, рухливих, народних та ігор з елементами спорту. «Якщо дитина бігає й грається, їй здоров’я усміхається» – каже народна мудрість.

Такі заходи розвивають уявлення про здоровий спосіб життя, забезпечують активний відпочинок дітей на свіжому повітрі, розвивають м`язову систему, поліпшують роботу серцево-судинної та дихальної системи, підвищують працездатність, виховують кмітливість, дружелюбність.