МАТЕМАТИКА - ВАЖЛИВА НАУКА

March 19, 2018

Математика –  цікава  і  важлива  наука,  яка  потрібна  всім  людям.  Її вивчення необхідне кожному в тій чи іншій мірі.

В КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» 15 березня 2018 року відбулося аж два відкритих уроки з математики – у 3-А та 5-А класах.

Під час уроку в 3-А класі, усі присутні були неймовірно вражені не тільки організаторськими здібностями вчителя, але й її ерудицією та професіоналізмом. Тараненко Н.В.  любить свою роботу й учнів, яких їй довірили навчати й виховувати; постійно дізнається щось нове; якнайбільше розповідає учням на уроці, не боячись, що вони не зрозуміють. Темою уроку було додавання і віднімання трицифрових чисел. Мета: узагальнити та систематизувати знання, уміння та навички учнів у додаванні та відніманні трицифрових чисел: формувати у дітей математичну компетентність, розвивати обчислювальні навички, математичну мову, логічне мислення; стимулювати та коригувати пізнавальну активність школярів, уміння встановлювати причинно-наслідкові зв`язки; ознайомити дітей із славним минулим нашої держави, виховувати та пробуджувати в дітей патріотичні почуття, любов до неньки України, до славних її синів.

Учні 5-А класу на уроці математики узагальнювали та систематизовували знання, вміння та навички, які стосуються додавання і віднімання десяткових дробів. Метою вчителя Жили В.П. було закріпити знання учнів, формувати вміння виконувати дії додавання і віднімання десяткових дробів, застосовувати закони додавання і віднімання; розвивати логічне мислення, математичні здібності, обчислювальні навички; виховувати культуру математичних записів та мови, уміння аналізувати і робити висновки, кмітливість, увагу.

Педагоги продемонстрували свої досягнення щодо інтерактивного навчання та показали  усім присутнім, що інтерактивне навчання дозволяє розв'язати одразу кілька завдань: розвиває комунікативні вміння й навички, допомагає встановленню емоційних контактів між учасниками процесу, забезпечує виховне завдання, оскільки змушує працювати в команді, прислухатися до думки кожного. Використання інтерактиву знімає нервове напруження, дає можливість змінювати форми діяльності, переключати увагу на основні питання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Нещодавні пости

September 1, 2020

Please reload

Архів
Please reload

© 2017 КЗ КОР "Боярська СЗОШ І-ІІ ступенів"

Телефон: 

(04598) 3-55-97 

Пошта:

binternat@ukr.net

Наша адреса: вул. Перша Піщана, 1 

Києво-Святошинський р-н. м. Боярка

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now