МАТЕМАТИКА - ВАЖЛИВА НАУКА

March 19, 2018

Математика –  цікава  і  важлива  наука,  яка  потрібна  всім  людям.  Її вивчення необхідне кожному в тій чи іншій мірі.

В КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» 15 березня 2018 року відбулося аж два відкритих уроки з математики – у 3-А та 5-А класах.

Під час уроку в 3-А класі, усі присутні були неймовірно вражені не тільки організаторськими здібностями вчителя, але й її ерудицією та професіоналізмом. Тараненко Н.В.  любить свою роботу й учнів, яких їй довірили навчати й виховувати; постійно дізнається щось нове; якнайбільше розповідає учням на уроці, не боячись, що вони не зрозуміють. Темою уроку було додавання і віднімання трицифрових чисел. Мета: узагальнити та систематизувати знання, уміння та навички учнів у додаванні та відніманні трицифрових чисел: формувати у дітей математичну компетентність, розвивати обчислювальні навички, математичну мову, логічне мислення; стимулювати та коригувати пізнавальну активність школярів, уміння встановлювати причинно-наслідкові зв`язки; ознайомити дітей із славним минулим нашої держави, виховувати та пробуджувати в дітей патріотичні почуття, любов до неньки України, до славних її синів.

Учні 5-А класу на уроці математики узагальнювали та систематизовували знання, вміння та навички, які стосуються додавання і віднімання десяткових дробів. Метою вчителя Жили В.П. було закріпити знання учнів, формувати вміння виконувати дії додавання і віднімання десяткових дробів, застосовувати закони додавання і віднімання; розвивати логічне мислення, математичні здібності, обчислювальні навички; виховувати культуру математичних записів та мови, уміння аналізувати і робити висновки, кмітливість, увагу.

Педагоги продемонстрували свої досягнення щодо інтерактивного навчання та показали  усім присутнім, що інтерактивне навчання дозволяє розв'язати одразу кілька завдань: розвиває комунікативні вміння й навички, допомагає встановленню емоційних контактів між учасниками процесу, забезпечує виховне завдання, оскільки змушує працювати в команді, прислухатися до думки кожного. Використання інтерактиву знімає нервове напруження, дає можливість змінювати форми діяльності, переключати увагу на основні питання.

September 1, 2020