ВИХОВУЄМО КРАСОЮ

March 14, 2018

Один із чинників всебічного гармонійного розвитку особистості - її естетичне виховання, що є складовою частиною виховного процесу.

В КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» педагогічний колектив докладає усіх зусиль для всебічного  розвитку вихованців закладу.

Так, нещодавно в стінах рідної школи відбувся відбірковий етап фестивалю «Ти особливий», який було організовано благодійною організацією «Фест Добра». Приємною новиною було те, що четверо учасників фестивалю будуть брати участь в гала-концерті в місті Києві.

7 березня 2018 року відбувся концерт, присвячений Міжнародному дню жінки - 8 Березня. Учні підготували свої привітання вчителям та батькам - пісні, танці, сценки. У фойє школи було влаштовано виставку малюнків і листівок, яку підготували нам гуртківці разом із своїм керівником Татаренко О.В.  Організаторами концерту стали - вчитель музики  Метіль М.М. та педагог-організатор Остапчук Н.В.

Заходи художньо-естетичного спрямування об’єднують та зміцнюють колектив, допомагають учням відчути себе частиною громади школи, формують естетичні смаки, розвивають творчі здібності, виховують почуття патріотизму.

September 1, 2020