ПЛЕКАЄМ В СОБІ ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДУХ

February 28, 2018

ПЛЕКАЄМ В СОБІ ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДУХ

В КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів»  відбулися Малі зимові Олімпійські ігри. Вони пройшли в рамках тижня фізичної культури, приуроченого ХХІІІ Олімпійським зимовим іграм 2018 року в Кореї.

Проведення спортивних свят взимку для вихованців закладу стало багаторічною традицією. Такі заходи пропагують розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей  до занять спортом.

Основними навчальними завданнями змагань є збагачення знань учнів стосовно олімпійських видів спорту, історії Олімпійських ігор, видатних спортсменів; формування уявлення про олімпійський рух у світі та зокрема, в Україні. Водночас заняття фізичною культурою несуть в собі пізнавальні завдання: розвиток інтересу  до фізичної культури та  спорту, створюють творчу атмосферу,  дозволяють сформувати позитивне відношення та стійкий інтерес до олімпійського руху та здорового способу життя; сприяють вихованню почуття патріотизму, гордості за успіхи українських спортсменів, які гідно представляють нашу державу на міжнародних змаганнях найвищих рівнів.

September 1, 2020