ПЛЕКАЄМ В СОБІ ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДУХ

February 28, 2018

                          ПЛЕКАЄМ В СОБІ ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДУХ

В КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів»  відбулися Малі зимові Олімпійські ігри. Вони пройшли в рамках тижня фізичної культури, приуроченого ХХІІІ Олімпійським зимовим іграм 2018 року в Кореї.

Проведення спортивних свят взимку для вихованців закладу стало багаторічною традицією. Такі заходи пропагують розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей  до занять спортом.

Основними навчальними завданнями змагань є збагачення знань учнів стосовно олімпійських видів спорту, історії Олімпійських ігор, видатних спортсменів; формування уявлення про олімпійський рух у світі та зокрема, в Україні. Водночас заняття фізичною культурою несуть в собі пізнавальні завдання: розвиток інтересу  до фізичної культури та  спорту, створюють творчу атмосферу,  дозволяють сформувати позитивне відношення та стійкий інтерес до олімпійського руху та здорового способу життя; сприяють вихованню почуття патріотизму, гордості за успіхи українських спортсменів, які гідно представляють нашу державу на міжнародних змаганнях найвищих рівнів.

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Нещодавні пости

September 1, 2020

Please reload

Архів
Please reload

© 2017 КЗ КОР "Боярська СЗОШ І-ІІ ступенів"

Телефон: 

(04598) 3-55-97 

Пошта:

binternat@ukr.net

Наша адреса: вул. Перша Піщана, 1 

Києво-Святошинський р-н. м. Боярка

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now