ПРОВОДИ ЗИМИ

February 20, 2018

З давніх-давен тиждень перед Великоднім постом називався  масляним. Щодня жінки, молодь і діти розважалися, катались на санях, ліпили снігову бабу, прикрашали її стрічками, намистом із бубликів, заквітчували колодку,пригощались млинцями, варениками з сиром та  набиралися сил перед довгим постом.

Традиційно відзначають це свято і в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів».12 лютого 2018 року на подвір`ї  школи розгорнулося веселе гуляння з приводу Масної неділі. Дітлахи каталися на санях, гралися в різноманітні ігри, співали українські народні пісні, пригощалися варениками та узваром.

Масляна - це  радісне, яскраве і тривале свято. Не варто забувати, що Масляна - спадщина наших предків. Тому до такого народного надбання варто залучати дітей змалку. Святкування Масляної дозволить не тільки урізноманітнити дозвілля дітвори, але  і  надасть учням нових знань про традиції українського народу.