ВШАНУЙМО ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

February 20, 2018

Небесна Сотня білих журавлів,
        Душа яких летить під небесами.
       Ніхто із вас вмирати не хотів,
       Хай вічна пам’ять лишиться за вами

«Небесною Сотнею» називають  українців,  які загинули в центрі  Києва,  на Майдані,  на вулицях Грушевського та Інститутській під час масових акцій протесту  протягом зими 2013-2014 років.

А найстрашнішою та найтрагічнішою була ніч з 18 на 19 лютого – ніч Апокаліпсису, як назвали її пізніше, після якої наступив  «чорний четвер» – 20 лютого. Саме в ці дні на очах у всього світу влада розстрілювала свій народ. Під час кривавих сутичок від куль снайперів на Майдані загинуло близько сотні  людей.

Нерівною була ця боротьба. Сила - проти гарячого серця, зло - проти добра, куля - проти мрії.

В КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбулися заходи, присвячені пам`яті Героїв Небесної Сотні:

• виховний захід «Вшануймо Героїв Небесної Сотні» для 8 – 10 класів;

• уроки пам`яті «20 лютого – День пам`яті Героїв Небесної Сотні» в 1-4 класах;

• години спілкування «Герої не вмирають…» для учнів 5 – 7 класів;

• покладання квітів біля пам`ятної дошки Герою Небесної Сотні, нашому землякові, боярчанину Ігорю Бачинському;

• виставка тематичної літератури «20 лютого – День пам`яті Героїв Небесної Сотні».

Такі заходи формують в учнів життєву позицію, повагу та любов до Батьківщини ,прагнення стати гідними громадянами України; прищеплюють почуття людяності, справедливості та толерантності, сприяють розвитку інтересу до історичного минулого України.