НАША ДОПОМОГА ПТАХАМ

Вони, мені здається, заглядають

людям в очі і просять порятунку

Лютий - найважчий для птахів місяць, місяць лютого холоду і голоду. Зима відчуває, що скоро їй доведеться поступитися своїми правами, ось вона і злиться: то морозом вдарить, то замете буревій. Найгірше, коли після денної відлиги вдарить вночі мороз і відразу заморозить сніг зверху. Така крижана кірка на снігу дуже міцна, жорстка, слизька. Її не розбити ні слабкими лапками, ні дзьобом. Як птахам дістати під льодом їжу - травичку, зернятка? У кого немає сили пробити скло крижаної кірки, той, звичайно ж, голодує.

Юні натуралісти КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» взимку постійно дбають про братів наших менших. Вони разом із вчителем праці Лісовським Р.А. виготовили власноруч годівнички і підгодовують пташок, щоб пернаті пережили зимові холоди та голод.

Такі заходи в рамках природоохоронної акції «Наша допомога птахам» проводяться з метою виховання дбайливого ставлення до птахів – братів наших менших, практичних дій з охорони та збереження орнітофауни. Адже цією справою ми врятуємо не одне пташине життя!

Нещодавні пости
Архів