САМОСТІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ УЧНІВ У ШКОЛІ

February 9, 2018

Основною ланкою у становленні учнівського колективу є учнівське самоврядування — організація дитячого життя в школі. Воно уособлює демократичну та вільну атмосферу, захищає й забезпечує права всіх учасників колективу, сприяє формуванню у них громадянськості, організаторських якостей, допомагає педагогічному колективу в проведенні різноманітних заходів, виступає їх ініціатором.

8 лютого 2018 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів»  відбулося чергове засідання учкому школи, на якому у відповідності з річним планом роботи закладу і учкому , було розглянуто питання про організацію успішної самопідготовки   та презентацію шкільного клубу за інтересами «Цікавий щоденник».

Окрім навчальних, школа має успішно реалізувати виховні завдання, які спрямовано на формування в учнів здатності обирати стійку громадянську позицію, виховувати в собі ділові якості, максимально сприяти реалізації творчих здібностей.