October 15, 2019

МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ`Я

February 4, 2018

Молодь обирає здоров'я — саме так називається молодіжний рух, що поширюється Україною серед молоді і має на меті формування свідомого ставлення до свого фізичного, психічного і соціального здоров'я. Оскільки, майбутнє кожної держави - її молодь, то можна без перебільшення стверджувати, що здорова молодь - запорука майбутнього успіху України, її благополуччя і процвітання, розвитку, становлення і утвердження у світі. Впевнені в собі, цілеспрямовані, рішучі, непохитні у своїх намірах молоді люди, мають скласти основу української держави, її цвіт. Вони, необтяжені сумнівами і пороками, зможуть приймати креативні рішення, діяти ефективно і досягати бажаного результату.

Сьогодні у кожному навчальному закладі активно підтримують здоровий спосіб життя. Не є винятком і КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів».З 24 по 31 січня 2018 року в нашій школі пройшов  фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров`я», в якому взяли участь усі учні закладу. Тиждень був пронизаний насиченими заходами та конкурсами: початкові класи продемонстрували свою силу та кмітливість у спортивних змаганнях «Спритні, сильні, здорові»; учні середніх класів ознайомили своїх однолітків з підбіркою відеофільмів та роликів, що закликають вести здоровий спосіб життя; старшокласники запропонували усій шкільній громаді майстер-клас зі спортивного танцю. Попри це, діти розфарбовували розмальовки на задану тему, демонстрували свою обізнаність про надання першої медичної допомоги та взяли участь у лижному марафоні. Актив учнівського самоврядування виготовив стіннівку «Ми за здоровий спосіб життя».

Педагогічній колектив школи  намагається формувати у наших учнів ціннісне ставлення до себе, свого здоров’я, спільного майбутнього, розвивати артистичні здібності, мову, пам’ять; спрямовувати  учнів на здоровий спосіб життя, на стійке бажання бути здоровими, на виховання в учнів культури здоров'я - складової загальної культури людини, на протистояння шкідливим звичкам.