ПРОФОРІЄНТАЦІЯ - ЦЕ ВАЖЛИВО

January 31, 2018

Правильний вибір професії - це моральне задоволення, висока самооцінка. Водночас це й висока продуктивність праці, висока якість продукції. Вибір професії - точка, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, де можливе й необхідне поєднання особистих і загальних інтересів.

Важливу роль у професійній орієнтації школярів відіграють майстер-класи, які орієнтують старшокласників на конкретну професію і дають їм певний обсяг знань, умінь і навичок з цієї професії.

Учні КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» дуже полюбляють брати участь у різноманітних майстер-класах. Тому 25 січня 2018 року до нас у школу завітали студенти Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва.

Перукарі-студенти продемонстрували вихованцям закладу свої досягнення і вміння з даної професії. Вони зробили школярам гарні зачіски та стрижки.

Для старшокласників - це  був наочний приклад того, як треба повністю віддаватися тій справі, яку обираєш. Майбутні випускники, вкотре, переконались в правильності вибору майбутньої професії.

Завданнями профорієнтації є ознайомлення учнів з професіями та правилами їх вибору, рекомендованими Міністерством освіти і науки України; виховання в молоді спрямованості на самопізнання і власну активність як основу професійного самовизначення; формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами, необхідними для набуття конкретної професії, складати на цій основі реальний план оволодіння професією; забезпечення розвитку професійно важливих якостей особистості.