НОВОРІЧНА КАЗКА ТРИВАЄ

Новорічні свята є радісною подією, особливо для дітей, коли збуваються мрії. Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, гарний настрій - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято. І дорослим, і дітям завжди дуже хочеться, щоб казкові дива тривали якомога довше.

Тому в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів», ще й досі, триває новоріччя. Чимало друзів ще не встигли привітати вихованців нашого закладу з наступившим Новим 2018 роком, та й поспішають це зробити допоки тривають Різдвяні свята.

16 січня в школі побували представники міськради з солодкими подарунками та теплими побажаннями на прийдешній рік.

Цього ж дня діти насолодилися чудовим дійством під назвою «Новорічний переполох», яке люб`язно надала громадська організація «Інтегрум».

17 січня місія «Мир дому вашому» завітала до дітвори з виставою «Гість на Різдво» та подарувала малечі чудовий настрій і щасливі посмішки.

Дякуємо усім нашим гостям за прекрасне продовження Новорічної казки.