October 15, 2019

ТИЖДЕНЬ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ

January 21, 2018

Дитинство - найважливіший, самобутній і неповторний період у становленні особистості. Саме в дитячі роки людина потребує найбільшої уваги та захисту. Від ставлення до дітей, розуміння їхніх проблем, інтересів та потреб, стану охорони дитинства залежить не тільки доля кожної конкретної дитини, а й розвиток суспільства в цілому.

З 15 по 19 січня 2018 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» був проведений Тиждень профілактики правопорушень, протягом якого відбулися наступні заходи:

• бесіда "Поважати життя кожної людини"( для учнів 1-4 класів);

• учні 5-6 класів були залучені до гри "Будьмо друзями!";

-    годину спілкування "Що таке правопорушення? Їх види.    Відповідальність" було проведено для учнів 7-8 класів;

-     для учнів 9-10 класів пройшла лекція-бесіда"Майнова, кримінальна, адміністративна відповідальність неповнолітніх";

-     була організована виставка міні-плакатів "Я не порушую закон";

-     у шкільній бібліотеці учні та вчителі мали змогу переглянути тематичну виставку "Підліток і закон", де школярі переглянули і ознайомилися з такими підбірками: «Конвенція про права дитини», «Кримінальний кодекс України», «ООН в системі захисту прав людини».

Також усі вихованці нашого закладу переглянули відеоролики на тему тижня: «Станція призначення - життя», «Закон і ми», «Права і обов`язки дітей», «Насильству – ні», «Злочин і кара».

Профілактика правопорушень серед молоді – це сукупність  заходів, спрямованих на нейтралізацію причин та умов правопорушень і злочинності. Складовими цієї важливої справи є формування у підлітків правильних потреб та інтересів, підвищення їх правосвідомості.