ПОДОРОЖ ДО РІЗДВА

January 3, 2018

Різдво! В чому його суть та цінність? За помпезністю прикрас та салютів люди забувають про його найголовніший зміст, – народження людству Спасителя світу – Ісуса Христа.

З метою дати вихованцям уявлення про події, пов'язані з народженням Ісуса Христа в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів», напередодні Різдвяних свят, діти подивилися лялькову виставу «Подорож до Різдва».

Цього дня, можливо, й у дорослих, не тільки у дітей, змінилася уява про подію, що відбулися в далеку давнину, а саме – чудесне народження Божого Сина Ісуса Христа. Актори в цікавій формі та по-дитячому відтворили події, що сталися дуже давно, але й досі є актуальними для усього християнського світу. Вистава супроводжувалась танцями, іграми, вікторинами. До того ж, аніматори вбрались у величезні костюми персонажів казок, що ще більше підсолодило та різнобарвило усе це дійство.

Дякуємо благодійній фундації «Мир дому вашому» за допомогу в організації прекрасного свята для наших дітлахів.