ЩАСЛИВОГО НОВОГО РОКУ!

Людству багато чого можна вибачити, тільки за те, що воно придумало зимові свята, і серед них – Новий рік, - з терпким запахом ялинок та мандаринок, мерехтінням свічок, різнобарвним сяйвом гірлянд, і, з надією, що з останнім дванадцятим ударом годинника здійсняться наші найзаповітніші бажання, що новорічна казка не закінчиться.

Ось і в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбувся новорічний ранок для учнів початкових класів. У святково прибраній залі біля красуні-ялинки зібралися учні, вчителі, батьки. Господарями свята були самі діти, які разом з класоводами, вихователями, музичним керівником та педагогом-організатором підготували святковий концерт. У новорічних хороводах кружляли казкові герої. Діти читали вірші, співали пісні. Щоб порадувати Діда Мороза, брали участь у різноманітних конкурсах і випробовуваннях, відгадували загадки . Кожен зміг знайти застосування своїм талантам. Зал гаряче аплодував. А скільки було радощів, коли на сцені з’явилася учениця 5-А класу Моргун Оля, перевтілившись у відому усім малюкам героїню казок – Бабу Ягу. Потішили дітвору і Дід Мороз із Снігуронькою. Разом з дітьми вони водили хороводи, танцювали, веселились. Усім сподобалося новорічне свято, а найбільше учням підготовчого класу, адже це було їх перше святкування Нового року у школі.

Після закінчення свята кожна дитина отримала в подарунок м`яку іграшку та солодкі новорічні подарунки з побажанням щасливого Нового року.

Нещодавні пости
Архів