October 15, 2019

СПРАВЖНІЙ МИКОЛАЙ

December 19, 2017

На День святого Миколая у цих стінах завжди весело, гамірно та повно гостей із подарунками. Мабуть, тому, що Миколай і його помічники добре розуміють, що дітям КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» їхні турбота й увага потрібна, як жодному іншому. Шановані гості вже звикли до того, що у закладі їх завжди зустрічають по-особливому гостинно, даруючи у відповідь на увагу свої таланти та тепло душ. Ось і цьогоріч на День святого Миколая вихованці школи-інтернату не пошкодували часу та енергії, аби як слід зустріти Миколаєвих помічників, показавши пречудову сценку «Справжній Миколай».

Присутніх у шкільному актовому залі вразили не тільки вірші та співи юних артистів, а й щирість, завзятість та неабиякі таланти учасників концерту.

Уклінно завдячуємо усім гостям, хто завітав сьогодні до нас на свято!