В ОЧІКУВАННІ НА СВЯТОГО МИКОЛАЯ

December 14, 2017

На святого Миколая творча іскорка палає

День Святого Миколая - найбільш очікуване свято в році серед дітей. Рік-у-рік малеча з нетерпінням чекає того щасливого ранку, коли просинаєшся і бачиш перед собою яскраві, немов чарівні, подарунки.

Підготовка триває! Ось уже другий тиждень в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» працює «майстерня святого Миколая». Дітвора із захопленням малює, ліпить, виготовляє власноруч ялинкові прикраси та прикрашає ялинки. Натомість, звичайно, вихованці нашого закладу мріють отримати  найкращі у світі подарунки від святого Миколая.

Проте, окрім дітей, свято Миколая є важливим і для дорослих, адже в цей день ми проявляємо любов та милосердя до своїх ближніх, не чекаючи нічого взамін…