СИЛА, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА

December 6, 2017

6 грудня в Україні відзначається загальне професійне свято усіх українських військовослужбовців - День Збройних Сил України.

В КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбулося спортивно-оздоровче свято «Сила, воля, перемога» до Дня Збройних Сил України. У заході взяли участь учні молодших та середніх класів.

Цього дня з піднесеним настроєм та з величезною завзятістю змагалися команди «Патріоти» та «Сміливці», але переможців і переможених не було, - перемогла дружба. Дітвора взяла участь у таких конкурсах: «пластуни», «кмітливі стрільці», «збір урожаю», «найшвидший водій» та інше.

Метою заходу було сприяти патріотичному вихованню учнівської молоді; спонукати особистість до осмислення себе як частинки великого українського народу; пробуджувати національну самосвідомість; розвивати розумові і фізичні здібності, кмітливість і спритність; виховувати патріотичні почуття до рідної землі, дружби та взаємоповагу один до одного, взаєморозуміння.