ДЕНЬ ПАМ`ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

У четверту суботу листопада в Україні щорічно відзначається скорботна пам’ятна дата - День пам’яті жертв Голодомору. Ця дата присвячена подіям 1932-1933 років, коли в результаті радянської політики хлібозаготівель і колективізації від голоду в Україні померли мільйони жителів. Голодомором в Україні називають - масовий голод, що охопив в 1931-1932 роках практично всю територію Української РСР. Тоді голодною смертю померли, за різними оцінками, від 9 до 13 мільйонів чоловік. У 2006 році українська влада визнали події Голодомору геноцидом українського народу.

Напередодні Дня пам`яті в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбулися виховні заходи, що своїм змістом розповіли вихованцям нашого закладу про голодне лихоліття 33-го, про те, що ті страшні часи були не просто історичною минувшиною, а стали незагоєними фізичними і духовними ранами українського народу, які пекучим болем пронизують пам’ять багатьох поколінь.

Голодомор 1932-1933 років - одна з найтрагічніших сторінок української історії, яка поглинула мільйони безневинних, - не підлягає забуттю…Діти повинні знати…