ДЕНЬ ПАМ`ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

У четверту суботу листопада в Україні щорічно відзначається скорботна пам’ятна дата - День пам’яті жертв Голодомору. Ця дата присвячена подіям 1932-1933 років, коли в результаті радянської політики хлібозаготівель і колективізації від голоду в Україні померли мільйони жителів. Голодомором в Україні називають - масовий голод, що охопив в 1931-1932 роках практично всю територію Української РСР. Тоді голодною смертю померли, за різними оцінками, від 9 до 13 мільйонів чоловік. У 2006 році українська влада визнали події Голодомору геноцидом українського народу.

Напередодні Дня пам`яті в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбулися виховні заходи, що своїм змістом розповіли вихованцям нашого закладу про голодне лихоліття 33-го, про те, що ті страшні часи були не просто історичною минувшиною, а стали незагоєними фізичними і духовними ранами українського народу, які пекучим болем пронизують пам’ять багатьох поколінь.

Голодомор 1932-1933 років - одна з найтрагічніших сторінок української історії, яка поглинула мільйони безневинних, - не підлягає забуттю…Діти повинні знати…

Нещодавні пости
Архів

© 2017 КЗ КОР "Боярська СЗОШ І-ІІ ступенів"

Телефон: 

(04598) 3-55-97 

Пошта:

binternat@ukr.net

Наша адреса: вул. Перша Піщана, 1 

Києво-Святошинський р-н. м. Боярка

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now