У НАШІЙ ШКОЛІ ДОБРЕ ВЧИТИСЯ

December 3, 2017

Навчання в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» спрямовується на залучення учнів до глибинних пластів національної культури і духовності, формування у дітей національних світоглядних позицій, ідей, поглядів і переконань на основі цінностей вітчизняної та світової культури. Воно здійснюється на всіх етапах навчання в школі, забезпечується всебічний розвиток, гармонійність і цілісність особистості, розвиток її здібностей, збагачення на цій основі інтелектуального потенціалу.

28 грудня 2017 року в нашому закладі відбувся виховний захід для найменших школярів (учні підготовчого і першого класів) «У нашій школі добре вчитися». Підготувала і провела його вчитель початкових класів Волосок Лариса Вікторівна.

Український одяг, бездоганно вивчені вірші та пісні, піднесений настрій учасників, - все це неабияк порадувало усіх присутніх.

Метою заходу було виховувати почуття гордості за статус школяра, любов і повагу до вчителя; розвивати інтерес і повагу до знань, вчити самостійно і творчо їх здобувати; формувати пізнавальні  здібності першокласників.