СМАЧНА ПРОФЕСІЯ

December 3, 2017

А ви знаєте, що професія кухаря не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий кухар, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Щоб стати гарним кухарем, треба багато знати, багато чому вчитися. Кулінарні секрети - не таблиця множення, їх визубрити не можна. Потрібно вміти відмінно приготувати різні страви. Багато кому здається, що професія кухаря – неважка , вивчати в ній нічого: звари, підсмаж, подай - чи велика наука?

В КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» профорієнтаційній роботі приділяється багато часу. Школярі вже давно познайомилися з багатьма професіями, але найбільше з усіх вирізняють професію – кухар. Може тому, що вчитель праці Лисенко Лариса Павлівна сама любить готувати щось смачненьке, та ще й дітей привчає до кухарської справи.

Сьогодні молоді кулінари влаштували справжні кухарські перегони: учні 9-Б класу готували рулет, а учні 6-А класу – вінегрет. Пальму першості не здобув ніхто, - перемогла дружба і наполеглива праця. Обидві страви вдалися чудово. Охочих покуштувати було багато.

Щиро дякуємо молодим кухарям та їх вчителю Ларисі Павлівні!

September 1, 2020