СМАЧНА ПРОФЕСІЯ

December 3, 2017

 

А ви знаєте, що професія кухаря не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий кухар, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Щоб стати гарним кухарем, треба багато знати, багато чому вчитися. Кулінарні секрети - не таблиця множення, їх визубрити не можна. Потрібно вміти відмінно приготувати різні страви. Багато кому здається, що професія кухаря – неважка , вивчати в ній нічого: звари, підсмаж, подай - чи велика наука?

В КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» профорієнтаційній роботі приділяється багато часу. Школярі вже давно познайомилися з багатьма професіями, але найбільше з усіх вирізняють професію – кухар. Може тому, що вчитель праці Лисенко Лариса Павлівна сама любить готувати щось смачненьке, та ще й дітей привчає до кухарської справи.

Сьогодні молоді кулінари влаштували справжні кухарські перегони: учні 9-Б класу готували рулет, а учні 6-А класу – вінегрет. Пальму першості не здобув ніхто, - перемогла дружба і наполеглива праця. Обидві страви вдалися чудово. Охочих покуштувати було багато.

Щиро дякуємо молодим кухарям та їх вчителю Ларисі Павлівні!

 

 

 

 

 

 

Please reload

Нещодавні пости

September 1, 2020

Please reload

Архів
Please reload

© 2017 КЗ КОР "Боярська СЗОШ І-ІІ ступенів"

Телефон: 

(04598) 3-55-97 

Пошта:

binternat@ukr.net

Наша адреса: вул. Перша Піщана, 1 

Києво-Святошинський р-н. м. Боярка

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now