З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ІНВАЛІДІВ

December 3, 2017

У КЗ КОР «боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбувся святковий концерт, приурочений до Міжнародного дня інваліда.

Школярі, присутні на концерті, взяли на себе тільки роль глядачів, бо ж для них сьогодні виступали інші дітки – учні Боярської школи мистецтв.

«Свято мені сподобалося. Дуже приємно, що до нас приїхали гості, щоб порадувати нас. Правильно, що є свято, яке не дозволяє забути про дітей з особливими потребами», - сказала вихованка школи Анастасія Брикіна.

«Такі свята важливі, щоб діти знали, що у них є друзі. Сьогодні їм подарували свято доброти і людських почуттів. Це необхідно, щоб зі школи діти виходили хорошими, добрими. Сьогодні Міжнародний день інвалідів, а в нашій школі навчаються такі діти, тому вкрай важливо підтримати їх, подарувати турботу, любов», - сказала директор Маріогло Зінаїда Іванівна.

«У цей день від усієї душі хочу подякувати за ваш нелегкий щоденний труд і той неоціненний внесок, який ви робите у розвиток здорового соціуму - людей з рівними можливостями, повноправних членів нашого суспільства. Ваші любов, терпіння і доброта зігрівають десятки дитячих сердець, дарують їм радість і тепло, вселяють іскорку надії. Завдяки вашим зусиллям, ваші вихованці оточені увагою і турботою, життєво необхідної для гармонійного розвитку і самореалізації», - йшлося у вітальному слові до педагогів та працівників школи від заступника голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області Кошика Артема Леонідовича.

Наприкінці свята вихованці закладу отримали солодкі подарунки.

Щиро дякуємо дирекції Боярської школи мистецтв за організацію концерту, а молодим артистам – за чудовий виступ!