ДОБРОFEST

December 3, 2017

Люди дуже часто говорять про те, що потрібно творити добро, і тоді світ стане кращим. «За добро добром відплачують» - говорить народна мудрість. Але з екранів телебачення часто демонструють зовсім протилежне: от зробиш комусь добро, а він тобі злом віддячить. Навіть злу людину за допомогою добрих справ можна зробити лагідніше, ввічливіше, вдячніше, милосердніше. Чим більше добрих справ робить людина, тим краще враження залишається про неї. Кожна людина повинна робити як можна більше добра щоденно, бо це так приємно – бачити вдячність в очах ...

Напередодні Міжнародного дня інваліда в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбулося свято «Фестиваль добра», яке влаштували для наших вихованців волонтери Міжнародного спортивного клубу «Спарта», що в місті Києві.

Цього дня наші учні були неймовірно щасливі тому, що гості привезли з собою не тільки різноманітні майстер-класи, але й артистів та аніматорів.

Свято заполонило дитячі серця і не відпускало до останку: дітвора насолодилася майстер-класом із живопису, подорожувала разом із «вусатою бандою», побувала на прийомі у візажистів, познайомилася з собакою породи бігль. На завершення фестивалю відбувся чудовий концерт, в якому взяли участь співаки, спортсмени, фокусник, лікар-стоматолог, і навіть – справжній мільйонер. Все дійство супроводжувалось іграми і танцями, в яких брали участь вихованці закладу.

Щиро дякуємо організаторам фестивалю за турботу і добрі серця!