ГЕРОЇЧНА ПРОФЕСІЯ

November 20, 2017

Напевно, не існує більш небезпечної, відповідальної та важливішої професії, ніж професія рятувальника. Цю професію обіймають непрості люди, люди з великою силою волі, люди, які здатні пожертвувати своїм життям, заради життя інших. Це люди з великої букви.

У будь-який час дня і ночі рятувальник повинен відправитися туди, де людині загрожує якась небезпека і, зробити все, щоб визволити людей які потрапили в біду. За ці подвиги рятувальників часто нагороджують медалями та орденами.

Учні КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» ознайомились із справжньою чоловічою професією – рятувальник-пожежник. Таку можливість їм надали фахівці четвертого відділення пожежно-рятувального поста міста Боярки, організувавши показове заняття на території нашого закладу.

Команда у складі: командира відділення, старшого прапорщика Петрашенка Григорія Петровича, водія, молодшого сержанта Миденка Миколи Вікторовича та пожежного-рятувальника, молодшого сержанта Непомнющого В`ячеслава Володимировича показала вихованцям школи , як діють оперативно-рятувальні наряди, наскільки від їх швидкості та відпрацьованих дій залежить життя людей.

Діти дізналися як працює пожежно-рятувальна техніка і обладнання, яке використовується під час гасіння пожеж та при подоланні різноманітних надзвичайних ситуацій.

Рятувальника ми сприймаємо як захисника, що завжди приходить на допомогу, рятує, відкинувши думки про власну безпеку. Це професія, яка об’єднує відважних і самовідданих людей, чий високий професіоналізм, постійна готовність до самопожертви забезпечують кожній українській родині надійний захист від природних та техногенних лих.