МІСЯЧНИК БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

Формування у кожного вихованця активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечної поведінки вдома, на вулиці, у школі , збереження та зміцнення здоров`я, формування здорового способу життя – одне з найактуальніших завдань роботи педагогічного колективу КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів»

З метою закріплення знань, умінь і навичок, отриманих під час вивчення шкільного курсу основ здоров`я, та відпрацювання дій дітей у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі пожеж з 10жовтня по 07 листопада 2017 року в школі пройшов Місячник безпеки життєдіяльності.

В ході Місячника проведено наступні заходи: конкурс літературних творів «Що я знаю про пожежників-рятівників?» (5-10 класи); мультимедійні презентації : «Пожежа – біда для всіх», «Здоровий спосіб життя»; дидактичні ігри: «Я – пожежний рятівник» (спільний захід 2-А та 4-А класів, вихователь Зепс В.А.), «Пригоди у лісі» (підготовчий та 1-А класи, вихователь Кривченко О.В.), «Безпека при пожежі» (5-А клас, класний керівник – Метіль М.М.); конкурс дитячих малюнків «Державна служба з надзвичайних ситуацій очима дітей» та інші.

Активну участь взяли учні початкових класів в конкурсі малюнків і аплікацій на теми: «Небезпечний вогник» та «Обережно – дорога». Учні 5-10 класів свої художні здібності продемонстрували в конкурсі малюнків на тему: «Рятувальник моїми очима». Слід відмітити роботу учня 9-Б класу – Сокуренка Дениса.

Формування відповідального ставлення до власної безпеки має відбуватися на всіх етапах життя людини, а розпочинати його варто з раннього дитинства. Педагоги й батьки основну свою місію здебільшого вбачають у тому, щоб захищати та оберігати дитину, але дуже важливо – підготувати її саму до реального життя, насиченого різними подіями, зустрічами, ситуаціями, подекуди небезпечними. Тобто навчити дитину безпечно поводитись самостійно у довкіллі (предметному, природному, соціальному).