October 15, 2019

ОБЕРЕЖНО: ПОЖЕЖА!

November 15, 2017

Одним із пріоритетних напрямків роботи педагогічного колективу КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів»  є формування у дітей навичок та вмінь діяти індивідуально й колективно в різних життєвих ситуаціях, бо це основна складова безпечного майбутнього наших вихованців.

14 листопада 2014 року в школі пройшло практичне заняття «Евакуація при пожежі». За сигналом про виникнення пожежі відбулася організована евакуація учнів та співробітників з приміщень закладу. А на уроках  школярі та вчителі обговорювали ситуації , що могли статися при пожежі: надання першої допомоги при опіках та отруєннях димом.

Якісну підготовку і організаційну роботу щодо проведення «Евакуації при пожежі» було організовано вчителем фізкультури Полторацьким А.А. та педагогом-організатором Остапчук Н.В.

Метою практичного заняття було розширити знання учнів про причини та наслідки пожежі, навчити дітей правильно діяти під час пожежі, розвинути навички самозахисту під час пожежі.