МАЙБУТНІ ВЧИТЕЛІ ПОБУВАЛИ В ГОСТЯХ

November 15, 2017

Кажуть, що справжнім вчителем треба вродитися, і, що вчитель – це не професія, а велике покликання.

Студенти познайомилися з роботою нашого закладу, принципами та напрямами його діяльності, побували на уроках початкових класів, де їх гостинно зустріли школярі та класоводи.  Гості відвідали спортивний зал, кабінет продуктивної праці, кабінет музики та ритміки, корекційний кабінет.

Бажаємо нашим друзям успіхів в опануванні такої нелегкої професії - вчитель та чекаємо в гості. Хай щастить!