СВЯТО ОСЕНІ

October 31, 2017

Ось і завітала щедра осінь, яка повноцінно панує уже другий місяць. З давніх давен люди відмічали свято осені, свято зібраного урожаю. 31 жовтня 2017 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбулося Свято осені, яке щорічно проводиться працівниками та вихованцями школи. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів , які організували виставку осінніх дарів. З квітів, зерна, гілочок, динь, картоплі учні створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж.

Невеличка концертна програма справді порадувала присутніх гарним настроєм та гумором. Сценки пронизані любов’ю до рідного краю, ліричністю та гумором створили справді святкову атмосферу. Програма святкового заходу була яскравою танцювальними номерами та музичними композиціями. Свято пройшло у колі друзів, у барвах осені, з квітами та дарами природи.

Хочеться відмітить учнів 6-А класу Грищенка Романа та Войцехівського Максима, які представили від класної громади дві композиції. В цьому їм допомогла вихователь Шевчук В.А.

September 1, 2020