ШКОЛА МАЄ ТАЛАНТ

October 30, 2017

Позашкільна діяльність сьогодні розглядається як важливий фактор найповнішого розкриття здібностей школярів та розв'язання різноманітних освітніх проблем, створення цілісної системи пошуку та виховання творчо обдарованої особистості. Позашкільна робота, будучи необов'язковою, природно «добудовує» незаповнені проміжки соціального становлення особистості. Свобода і можливість вибору улюблених занять у позашкільний час благотворно впливає на молоде покоління.

30 жовтня 2017 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбулася незвичайна тематична вечірка, яку провели учні 9-А та 10-А класів. Поштовхом став конкурс "Школа має талант»".

Школярі вражали журі та глядачів різнобарв’ям та імпозантністю сценічних образів, артистизмом та виконавською майстерністю.
Найяскравіші таланти здобули перемогу та стали лауреатами в номінаціях «Найкращий танцюрист», «Найкращий співак», «Креативність».

Вечірка вдалася. Юні таланти готувалися до неї з величезним натхненням, і в цьому їм допомагали їхні незмінні наставники – вчителі та вихователі.

Діти дорослішають, і дорогоцінні моменти дитинства відкладаються тільки в їх пам'яті, тому час не повернути. Потрібно приділяти якомога більше часу  нашим вихованцям. Адже вони світяться від щастя при найменшому прояві турботи і участі до них.