ОБЕРЕЖНО, АНАНАС!

October 30, 2017

Добре, щедре і відкрите серце робить будь-яку людину привабливою для оточуючих. Можливо, ці якості і не пов'язані з успішністю в наш час, але безумовно допоможуть маленькій людині стати щасливою і гармонійною. Як же навчити дитину дружелюбності і щедрості, відкритості та товариськості?

В КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» педагогічним колективом докладається чимало зусиль для того, щоб наші вихованці були щасливими. Для цього в школі постійно проводяться заходи спрямовані на всебічний розвиток дитини. Головною метою таких заходів, є: виховати в наших дітях саме такі якості, як дружелюбність, відкритість та товариськість.

Сьогодні до нашого закладу завітали гості з виставою «Обережно, Ананас!». Щастю дітей не було меж. Цікаві костюми артистів, сучасна музика, танці, співи та ігри, - все це заполонило маленькі серця. Дітвора танцювала, стрибала й підспівувала артистам. Було дуже весело. Усі: і діти і дорослі насолодилися таким спілкуванням.

Дякуємо благодійній місії «Мир Дому Вашому» за таке прекрасне свято!