ПОКРІВОНЬКО, ПОКРІВОНКО,  ПОКРИЙ ЗЕМЛЮ ЛИСТОМ, А НАС ЛЮБОВ`Ю І ТУРБОТОЮ

October 13, 2017

Ось і знову ступила на наш поріг золоточола осінь. І здається, ніби це знову, вже вкотре, прийшла до нас Прекрасна Діва Марія і знову розкинула над нами свій небесно-синій омофор-покров.

12 жовтня 2017 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбулося свято, присвячене Дню Покрови Пресвятої Богородиці. Свято Покрови ще називається Днем українського козацтва, бо козаки дуже шанували образ Пресвятої Богородиці і вважали її своєю покровителькою. А віднедавна у цей день відзначають ще й День захисника України, адже сучасні захисники нашої Батьківщини успадкували все найкраще від своїх предків-козаків .

Цього дня  класні керівники провели   у своїх колективах  усні журнали-бесіди «Ми – нащадки козацької слави», які  були спрямовані  на виховання в учнів патріотизму, інтересу до вивчення історії свого народу, бажання стати нащадками славних лицарів українських - козаків.  Учні початкової школи підготували  виставку малюнків «Славні козаки». Вихователі підготували та провели конкурс патріотичної пісні, в якому взяли участь усі вихованці нашого закладу.

Свято було дуже насиченим. Чудові емоції та гарний настрій, патріотичний дух та неприхована радість – і це ще не все, учні 9-А та 10-А класів продемонстрували на шкільному подвір`ї цікаве і дуже колоритне дійство «Покрівонько, Покрівонько, покрий землю листом, а нас любов`ю і турботою».