ХАЙ ЖИВЕ КОЗАЦЬКА СЛАВА

Формування патріотизму в українському суспільстві залишається першочерговим як для держави, так і для системи освіти в цілому. У зв’язку з цим, національно-патріотичне виховання є важливим сектором навчально-виховного процесу.

Саме національно-патріотичне виховання закладає підвалини для формування свідомості нинішніх і прийдешніх поколінь, які розглядатимуть державу як запоруку власного особистісного розвитку на засадах гуманізму, соціального добробуту, демократії, свободи, толерантності, виваженості, відповідальності, здорового способу життя, готовності до змін.

З метою патріотичного виховання учнів, їх фізичного загартування, та з нагоди святкування Дня українського козацтва в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» 10 жовтня 2017 року серед учнів молодшої та середньої ланки відбулися ігри на свіжому повітрі «Хай живе козацька слава, хай живе козацький дух».

Вчитель фізичної культури Полторацький А.А. разом з педагогом-організатором Остапчук Н.В. організували та провели змагання «Хай живе козацька слава, хай живе козацький дух». У змаганнях брали участь вихованці молодших класів. Весело, змістовно, а головне з користю для здоров`я, пройшли цікаві естафети, конкурси та ігри молодих патріотів: дітвора бігала наввипередки, «садила та збирала картоплю», «метала ядра», «переносила з полону товаришів», співали українських пісень.

Цього дня у школі була проведена гра-вікторина «В моєму серці Україна». На якій вихователем Зепс В.А. велася розмова про найдорожче серцю кожного – Батьківщину, її героїчне минуле, її солов’їну мову та чарівну природу, народні звичаї та традиції. Цікаві та змістовні конкурси, які проводилися між командами «Сміливці» та «Мальви», виховували в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, розуміння причетності до історії нашого народу; формували переконаність у нетлінності духовних скарбів народу, глибоку повагу до батьків, до минувшини і сьогодення рідної України. Сподобалися дітям конкурси, які перепліталися з легендами, народними прикметами. Особливо активними були вихованці під час проведення конкурсів: «Міста нашої держави», «Ти мені, я тобі», «Подорож картою України».

Весело та непомітно пролетів час. Всі насолодилися свіжим Боярським повітрям та невимушеним спілкуванням: і діти, і дорослі. Чудове вдалося свято!

Важливо, щоб наш навчальний заклад став для дитини осередком становлення громадянина-патріота України, готового брати на себе відповідальність, самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єдності української політичної нації та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві.

Нещодавні пости
Архів