October 15, 2019

ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ

October 8, 2017

День Учителя – це день, коли святкова атмосфера панує у школі, а на обличчях учнів та вчителів – щирі посмішки та веселий настрій.

В КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбулося святкування Дня учителя. В актовому залі зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували чудові концертні номери й привітання. Були представлені виступи від усіх класів. Учасники концерту побажали всім присутнім успіхів, гарного настрою, приємних миттєвостей в педагогічній праці і здійснення мрій, хоча б в день професійного свята.

Піднесений настрій учнів передався вчителям. Свято закінчилося, але кожен з присутніх взяв з собою тепло учнівських сердець і впевненість, що вчительська праця – це дороговказ для наших учнів.