АКЦІЯ «ПОСАДИ ДЕРЕВО»

October 8, 2017

Виховання середовищем, створеного самими ж дітьми –

одна з найбільш тонких сфер педагогічного процесу

В.Сухомлинський

Одним з головних напрямків екологічної роботи КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» є озеленення території, створення колекції різноманітних рослин, характерних для нашої місцевості. Цю традицію школярі дуже полюбляють. Завдяки турботливості й наполегливості педколективу та учнів закладу на подвір’ї школи є гарні клумби та сад.

Акція «Посади дерево» стала традиційною, проводиться щорічно восени та навесні.

З нового навчального року  школа активно включилася до роботи по благоустрою садиби. Учні 10-А класу разом з учителем фізичної культури Полторацьким А.А. посадили саджанці хвойних дерев.

Недаремно Л.П. Симиренко писав: « Хто дихає садом, той дихає здоров’ям, молодістю, радістю життя, поезією, довголіттям».

Школярі, звичайно, не можуть вирішувати глобальні проблеми, але ми намагаємося робити посильні внески в розв’язання цих питань. Тож девізом акції є: «Природу-матінку, як щастя бережіть, любов свою на ділі докажіть».