УКРАЇНА – ЄВРОПЕЙСЬКА ДЕРЖАВА

August 25, 2017

Спільні цінності, спільна історія всіх націй континенту, толерантність і взаємоповага – саме ці ідеї є провідними на шляху до об’єднаної Європи. У цьому році День Європи в Україні відзначатиметься 20 травня.

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи.

Відзначення Дня Європи в Україні - це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

З нагоди святкування Дня Європи в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» 19 травня 2017 року було організовано флешмоб «Україна – європейська держава», в якому взяла участь уся шкільна родина. Також цього дня в кожному класі були проведені години спілкування на тему: «Я – українець, я – європеєць. І цим горджуся».

Виховною метою заходу було допомогти учням зрозуміти важливість Європейського об'єднання; сприяти усвідомленню місця України серед країн Європи та приналежності її до європейської сім'ї народів, формувати новий європейський світогляд молоді, патріотичні почуття.

 

 

 

 

Please reload

Нещодавні пости

September 1, 2020

Please reload

Архів
Please reload

© 2017 КЗ КОР "Боярська СЗОШ І-ІІ ступенів"

Телефон: 

(04598) 3-55-97 

Пошта:

binternat@ukr.net

Наша адреса: вул. Перша Піщана, 1 

Києво-Святошинський р-н. м. Боярка

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now