Щоб дитинство було безпечним

В Україні щорічно зростає кількість дітей, які мають доступ до мережі Інтернет та зростає кількість підлітків, які наражаються на небезпеку бути ошуканими шахраями та злочинцями. Дана ситуація викликає велике занепокоєння.

У лютому-березні світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету. Відповідні заходи проходять у всьому світі з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного інтернет простору для наймолодших користувачів.

КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» не стала виключенням та долучилася до проведення даних заходів. Уже вдруге до нас у школу завітали інспектори відділу зв`язків із громадськістю Київської області та провели з дітьми години спілкування, які були направлені на розширення та поглиблення знань про безпечний Інтернет, соціальні мережі, сприяли обізнаності учнів про небезпеку, яка існує в Інтернеті та соціальних мережах, а також шляхи їх подолання.

Також учням початкової ланки молоді поліціянтки розповіли про елементарні правила дорожнього руху та запропонували цікаві ігри, щоб учні краще запам`ятали все, про що говорилось раніше. Для цієї зустрічі інспектори підготували цікаві пазли із різними транспортними засобами. Учні мали змогу натренувати свої вміння по швидкому складанню картинок та поговорити про той вид транспорту, який їм попався.

Інспектори відділу зв`язків із громадськістю запевнили шкільну громаду, що на цьому наші зустрічі не зупиняються. Уповноважені і надалі будуть розповідати учням про важливе, щоб їхнє дитинство було безпечним.