УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ ДІЄ


04листопада 2020 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» відбулося розширене засідання лідерів учнівського самоврядування.

На черговому засіданні органу учнівського самоврядування члени учнівської ради під керівництвом президента школи Фіалко Антоніни, учениці 10-А класу та педагога-організатора Остапчук Наталії Володимирівни обговорили наступні теми: «Профілактика правопорушень серед неповнолітніх», «Булінг – причини, наслідки, запобігання та відповідальність», «Як говорити з учнями про коронавірус – практичні поради».

На збори були запрошені соціальний педагог школи Мазур Лариса Василівна та заступник директора школи Нич Володимира Володимирівна.

Час спілкування було використано з максимальною користю. А спікерами засідання були лідери шкільного парламенту: Кодинець Аріна, учениця 8-А класу, («Профілактика правопорушень серед неповнолітніх»); Фіалко Антоніна («Булінг – причини, наслідки, запобігання та відповідальність») та учениця 5-А класу Панченко Ліана з доповіддю «Як говорити з учнями про коронавірус – практичні поради». Також до розмови долучилася соціальний педагог Лариса Василівна з підтримкою правової частини заданих питань. Володимира Володимирівна виступила з промовою про дружні стосунки між членами класних колективів.

Участь молодого покоління в учнівському самоврядуванні – важливий шлях і умова залучення учнівської молоді до радикальних перетворень, що відбуваються у нашому суспільстві. Найвідчутніші результати у формуванні соціально компетентної молоді дає широка варіативність учнівського самоврядування.
Нещодавні пости
Архів

© 2017 КЗ КОР "Боярська СЗОШ І-ІІ ступенів"

Телефон: 

(04598) 3-55-97 

Пошта:

binternat@ukr.net

Наша адреса: вул. Перша Піщана, 1 

Києво-Святошинський р-н. м. Боярка

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now