УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ ДІЄ

04листопада 2020 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» відбулося розширене засідання лідерів учнівського самоврядування.

На черговому засіданні органу учнівського самоврядування члени учнівської ради під керівництвом президента школи Фіалко Антоніни, учениці 10-А класу та педагога-організатора Остапчук Наталії Володимирівни обговорили наступні теми: «Профілактика правопорушень серед неповнолітніх», «Булінг – причини, наслідки, запобігання та відповідальність», «Як говорити з учнями про коронавірус – практичні поради».

На збори були запрошені соціальний педагог школи Мазур Лариса Василівна та заступник директора школи Нич Володимира Володимирівна.

Час спілкування було використано з максимальною користю. А спікерами засідання були лідери шкільного парламенту: Кодинець Аріна, учениця 8-А класу, («Профілактика правопорушень серед неповнолітніх»); Фіалко Антоніна («Булінг – причини, наслідки, запобігання та відповідальність») та учениця 5-А класу Панченко Ліана з доповіддю «Як говорити з учнями про коронавірус – практичні поради». Також до розмови долучилася соціальний педагог Лариса Василівна з підтримкою правової частини заданих питань. Володимира Володимирівна виступила з промовою про дружні стосунки між членами класних колективів.

Участь молодого покоління в учнівському самоврядуванні – важливий шлях і умова залучення учнівської молоді до радикальних перетворень, що відбуваються у нашому суспільстві. Найвідчутніші результати у формуванні соціально компетентної молоді дає широка варіативність учнівського самоврядування.