Українська мова – це модно і сучасно!

Ми – українці. Живемо у вільній і незалежній державі – Україні. Спілкуємося рідною, українською мовою . А мова у нас красива й багата, мелодійна й щира, як і душа українського народу.

Мова не може бути немодною чи несучасною, бо мова — це душа народу, відображення його внутрішнього світу, його самобутності. Будь-яка міцна, стабільна та незалежна держава має свою мову, адже мова об’єднує народ.

Такий народ може заявити про себе на весь голос, що він має свою землю, свою волю, свої мрії та прагнення. Саме таким є український народ, що підтверджує швидкий і неспинний розвиток української мови, української літератури, українського мистецтва

9 листопада 2021 рокувКЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» відбулося свято української писемності та мови. У читальній залі бібліотеки була оформлена виставка, присвячена Дню української писемності та мови «Мова – духовний скарб нації». Бібліотекар Зепс Валентина Антонівна провела для молодших школярів виховний захід «Мова моя калинова», а вчителі української мови та літератури Гречуха Галина Миколаївна і Татаренко Олександра Василівна організували для старших вихованців урочистий захід «День рідної мови».

Родзинкою свята в школі стало проведення фестивалю - конкурсу української пісні: «Пісня – душа народу» (куратором і організатором фестивалю була вчитель музичного мистецтва Метіль Мар`яна Мар`янівна). Головна мета фестивалю - показати всю красу та велич української мови через різнобарвність української пісні, що в свою чергу сприяє об’єднанню учнівського колективу та вихованню справжніх патріотів.

Свято пройшло цікаво й весело. Саме такі виховні заходи навчають учнів плекати рідне слово, бути гідними його носіями, а отже, бути патріотами України, а в майбутньому - творцями її культури, державності.

Сьогодні абсолютно очевидно – зберігати й плекати рідну мову може тільки її носій. Тобто, ми – українці. Це наш скарб, що передається від покоління до покоління, і об’єднує минуле й прийдешнє.

Українська мова – це модно і сучасно!