Трагедія, подвиг, пам’ять…

29 січня – День пам’яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії.

З метою вшанування пам’яті молодих захисників Української Народної Республіки, які власною кров’ю вписали героїчну сторінку в історію українського визвольного руху, 28 січня 2022 року, в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» були проведені уроки пам’яті: «Крути – бій за незалежність», «Трагедія, подвиг, пам’ять…», «Битва під Крутами: вони були такими молодими…»; години спілкування «Пам’яті тридцяти» , «Коли стають до зброї діти…», на яких учні обговорювали ту страшну подію, та героїчний подвиг молодих хлопців. Переглянули документальний фільм «Недооцінений урок історії. Герої Крут», після якого проводили паралель між тими подіями.

29 січня 1918 року – це не лише день скорботи за українською молоддю, а й день величі духу української нації, жертовності та героїзму справжніх патріотів.