Свято Букваря

Прощавай, Букварику, в школі перший друже,

Ми тобі, Букварику, дякуємо дуже

Традиційне шкільне свято – Свято Букваря – відбулося 25 травня 2021 року у 1-А класі КЗ КОР "Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів".

Цього року його ми святкували просто неба, на дитячому майданчику!

До цього дійства дітки старанно готувалися. Першокласники вітали Букварика та допомогли веселій Абетці зібрати букви. Кожна дитина з радістю говорила про значення і цінність кожної літери.

Подякували першокласники не лише Букварикові, але й своїй учительці та батькам. Це вони ділили їх перші невдачі, щасливі сльози, перші радощі і перемоги, коли вчилися читати і писати літери.

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався! І ми впевнені, що цей шлях буде легким та радісним з такою чудовою вчителькою, як Іванова Світлана Харитонівна, яка стала для діток і другом, і мудрим наставником, і другою мамою!