ПОСВЯТА В ЧИТАЧІ

Вже стало доброю традицією в бібліотеці КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» приводити учнів другого класу для посвяти в читачі. Людина, яка любить і вміє читати, має багато розумних, добрих, вірних друзів. Друзі ці – книги! З ними вона зустрічається ще в дитинстві і не розлучається до старості. З метою виховання любові до книжки та розвитку інтересу до читання, 28 січня 2021 року, в бібліотеці школи для дітей 2-А класу відбулася посвята у читачі. Проводили захід посвяти класовод Тараненко Наталія Василівна та бібліотекар Зепс Валентина Антонівна. На початку свята Валентина Антонівна познайомила першокласників з бібліотекою та її відділами, розповіла про правила збереження книги і поведінки в бібліотеці.

Другокласники показали хороші знання українських народних казок, довели, що вони гарно знають і люблять книжки. Діти отримали від бібліотекаря Посвідчення читача та закладки в подарунок.

Посвята в читачі стала для молодших школярів незабутнім святом та першим кроком до самостійного читання, до нових зустрічей з цікавими книжками. А бібліотекар сподівається, що вони стануть активними читачами.