ПОВЕДІНКА НА ВУЛИЦЯХ І ДОРОГАХ ВЗИМКУ

Зимова дорога криє в собі небезпеку, тому зосередьте на ній всю свою увагу!

В рамках Тижня з основ безпеки життєдіяльності в зимовий період в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів», з 2 по 5лютого 2021 року, пройшли виховні години, години спілкування, щодо запобігання дитячому травматизму «Поведінка на вулицях і дорогах взимку», уроки-вікторини «Твоя безпека на льоду», для учнів 1-4-х класів проведено тренувальне заняття «Дії пішохода взимку». Також діти подивилися науково-популярний фільм «Сніг», та були застережені щодо вживання снігу і поводження з бурульками. Члени учнівського самоврядування розмістили у фойє школи наочність про поводження надворі взимку. Малюки розмалювали картинки на задану тематику.

Педагоги школи провели майстер-класи, які навчають прийомам допомоги і самодопомоги під час нещасного випадку на льоду. Старалися розвивати вміння приймати рішення в складних ситуаціях, виховувати усвідомлений вибір моделі поведінки .

Метою заходів стало розширення уявлень дітей про небезпеку, що очікує взимку; повторення правила безпечного відпочинку в зимовий період, запобігання дитячого травматизму.